Zatrudniamy!

Mechanik

Przedsiębiorców 6
Radomsko, łódzkie

Umowa o pracę

Praca stacjonarna

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Zakres obowiązków

 • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn​
 • Utrzymanie wysokiego poziomu stanu technicznego maszyn produkcyjnych​
 • Optymalizacja procesów prewencyjnych dla zachowania ciągłości produkcji​
 • Identyfikowanie części zamiennych koniecznych do prawidłowego serwisu maszyny​
 • Raportowania działań i tworzenie dokumentacji ułatwiającej przekazywanie wiedzy​
 • Przygotowywanie podzespołów do wymiany w maszynach produkcyjnych

Nasze wymagania

 • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe specjalizacja: mechanika /budowa maszyn
 • Wiedza z zakresu mechaniki ogólnej
 • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
 • Umiejętność analizy dokumentacji maszyn oraz urządzeń
 • Umiejętność czytania rysunków mechanicznych i schematów pneumatycznych
 • Umiejętność sprawnej diagnostyki maszyn
 • Gotowość do pracy zmianowej

Sprawdź co oferujemy

 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy

Czekamy na Twoje zgłoszenie, zostań częścią naszego zespołu

Aplikuj
  Benefity

  Ubezpieczenie na życie
  Prywatna opieka medyczna
  Finansowe premie
  Szkolenia
  Kursy językowe
  Bonusy świąteczne
  Dofinansowanie do wypoczynku
  Karta multisport

  Poradnik rekrutacyjny

  Jak wygląda proces rekrutacji?

  01 Zgłaszasz swoją kandydaturę

  Jeśli znalazłeś/-łaś wśród naszych aktualnych ofert pracy taką, która Cię interesuje, po prostu zgłoś się – wyślij nam swoje CV poprzez system aplikacyjny (ogłoszenia na stronie OFERTY PRACY lub w serwisach ogłoszeniowych). Jeśli dziś nie widzisz ogłoszeń pracy dla siebie, a interesuje Cię praca w naszej firmie, wypełnij i wyślij FORMULARZ. Rozwijamy się, poszukamy miejsca i dla Ciebie!

  02 Analiza zgłoszeń

  Po otrzymaniu zgłoszenia nasz dział kadr zapozna się z Twoim CV, analizując je pod kątem doświadczenia i posiadanych przez Ciebie umiejętności. Każde zgłoszenie jest ważne – czytamy każdą aplikację, a Ty możesz być pewien, że zawsze otrzymasz od nas odpowiedź. Gdy uznamy, że jesteś osobą, której brakuje z pewnością zaprosimy Cię na rozmowę.

  03 Spotkanie rekrutacyjne: poznajmy się bliżej!

  To najważniejszy etap naszej rekrutacji. Na spotkaniu opowiemy Ci o firmie i o stanowisku na które się ubiegasz. Chcemy też się dowiedzieć o Tobie jak najwięcej: co jest dla Ciebie ważne, czego oczekujesz od nas, jakie masz dotychczasowe doświadczenie.
  W niektórych przypadkach możemy poprosić Cię o drugie spotkanie. Jeśli to Ciebie szukamy, zaprosimy Cię abyś dołączył do naszego zespołu. Po spotkaniu zawsze otrzymasz informację zwrotną.

  04 Witaj w ONTEX!

  Jeżeli obydwie strony są zadowolone z zaproponowanych warunków współpracy, podpisujemy umowę i formalnie dołączasz do nas. Pierwszego dnia pracy zostaniesz wprowadzony/-na przez osoby z działu HR w nowe środowisko pracy. Wszyscy razem postaramy się aby pierwszy dzień upłynął Ci w ciekawej oraz miłej atmosferze.

  Pytania i odpowiedzi

  Jesteś na naszej stronie i doszedłeś już tak daleko, więc wyśpij się i wrzuć na luz. Pomyśl o wszystkich zrealizowanych projektach.
  Zapytamy Cię o doświadczenie/projekty/zadania. Ważna jest pasja! Plus: przygotuj pytania do nas.

  Nasz system benefitów obejmuje najważniejsze obszary życia, jakimi są: bezpieczeństwo, zdrowie, rodzina i finanse. To nasi pracownicy decydują co jest dla nich najbardziej wartościowe i przydatne, dlatego poniższa lista jest stale urozmaicana i aktualizowana.

  PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

  W zdrowym ciele, zdrowy duch! Nasi pracownicy mogą skorzystać z prywatnej opieki medycznej nie tylko dla siebie, ale także dla swoich bliskich.

  UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

  Na wszelki wypadek umożliwiamy również dostęp do Grupowego Ubezpieczenia na Życie. Proponowany program daje możliwość dodatkowego rozszerzenia zakresu ochrony o pakiety dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika i jego bliskich.

  ŚWIADCZENIA SOCJALNE

  Dłuższy odpoczynek to ważna sprawa, dlatego w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych nasi pracownicy, lub ich dzieci, mogą korzystać z dofinasowania do wakacji. Natomiast w grudniu wszyscy pracownicy i ich dzieci otrzymują bonus świąteczny. Nie jest nam obojętne, gdy ktoś potrzebuje pomocy, dlatego udzielamy również pomocy pieniężnej w formie bezzwrotnych zapomóg lub pomocy rzeczowej dla osób dotkniętymi wypadkami losowymi lub znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej.

  RODZINA

  Rodzina przede wszystkim! Dla pracowników, którzy wychowują dzieci do 2-go roku życia, przygotowaliśmy program nieodpłatnego przydziału naszych produktów – pieluszek. Każdy pracownik/rodzic może otrzymać maksymalnie 3500 pieluch w okresie 2 lat.

  Z myślą o starszych dzieciach przygotowaliśmy Program Stypendialny „Kariera z Ontex”, który ma na celu wsparcie, oraz promowanie kariery najbardziej uzdolnionych dzieci naszych pracowników. Program polega na wyłonieniu i nagrodzeniu najzdolniejszych uczniów spośród dwóch grup: szkoły podstawowej (klasy 7-8) oraz szkoły średniej. Dla każdej grupy przewidziane są trzy jednorazowe stypendia finansowe. Oferujemy również warsztaty i praktyki dla uczniów uzdolnionych technicznie i chcących rozwijać się w tym kierunku.

  PROGRAM SUGESTII PRACOWNICZYCH

  Wspieramy inicjatywy i pomysły naszych pracowników, dlatego stworzyliśmy i z dużym zaangażowaniem prowadzimy Program Sugestii Pracowniczych. Każdy z pracowników może zgłosić swój pomysł dotyczący usprawnień technologicznych lub konstrukcyjnych, utrzymania ruchu czy też poprawy bezpieczeństwa w naszej firmie. Uczestnictwo w programie jest dobrowolne a wspieramy je nagrodami rzeczowymi i finansowymi.

  ROZWÓJ

  Dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, m.in. poprzez umożliwienie udziału w szkoleniach i kursach zawodowych, organizowanych zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią. Szczególną wagę przykładamy do nauki języka obcego. Wszyscy nasi pracownicy mogą bezpłatnie doskonalić swoje umiejętności językowe w formie nauki zdalnej na platformie e-learningowej.

  Rozwój to także awanse, dlatego wdrożyliśmy Program Wewnętrznych Rekrutacji, dzięki którym nasi pracownicy zmieniają stanowiska wewnątrz organizacji.

  PROGRAM PŁATNYCH REKOMENDACJI PRACOWNIKÓW

  Zależy nam na tym by wspólnie budować zgrany i kompetentny zespół, co sprzyja dobrej i przyjaznej atmosferze. Dlatego nagradzamy pracowników, którzy polecili do pracy dowolną liczbę kandydatów pozytywnie zakwalifikowanych i zatrudnionych w naszej firmie.

  WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE

  Nie sama pracą człowiek żyje. W gronie wszystkich pracowników, świętujemy urodziny naszej organizacji podczas imprezy firmowej. Spotykamy się również na firmowej Wigilii, a Wielkanoc świętujemy drobnymi upominkami. Celebrujemy także inne ważne dni, jak również nasze wspólne i indywidualne sukcesy.

  SPORT

  Jesteś miłośnikiem ruchu i aktywnego stylu życia? My tak. Wspieramy udział w zawodach i eventach sportowych. Możesz również dołączyć do naszej drużyny piłkarskiej i wspólnie z innymi pracownikami aktywnie spędzać wolny czas na treningach w wynajętej hali sportowej. Co roku organizujemy także zbiórkę kilometrów dla radomszczańskiego Stowarzyszenia Koniczynka. Nasi pracownicy co roku biegają i jeżdżą na rowerze aby wesprzeć ten szczytny cel.

  NASZE AKCJE CHARYTATYWNE

  Nasi pracownicy chętnie angażują się działania charytatywne, takie jak przygotowanie wyprawki szkolnej dla podopiecznych domu dziecka, organizacja Szlachetnej Paczki oraz połączenie aktywności sportowej ze wsparciem dla Stowarzyszenia Koniczynka w Radomsku. Bardzo ważne dla firmy jest pomaganie dzieciom oraz rodzinom. Łącznie przekazaliśmy instytucjom charytatywnym ponad 600 000 pieluszek marki Dada. Właścicielem marki Dada jest sieć sklepów Biedronka. Pomoc charytatywna została skierowana do instytucji wspierających rodziny i dzieci. Wśród obdarowanych znalazły się między innymi: Instytut Matki i Dziecka w Warszawie, Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Hospicjum dla Dzieci Alma Spei, Domy Dziecka w Częstochowie i Piotrkowie Trybunalskim, Fundacja Serca dla Maluszka, Fundacja Służby Rodzinie Nadzieja oraz Stowarzyszenie Koniczynka z Radomska.

  Nasi specjaliści z działu HR zapoznają się z Twoim profilem zawodowym i sprawdzą jego dopasowanie do naszych potrzeb. Z wybranymi kandydatami spotykamy się osobiście w siedzibie naszej firmy. Nasze spotkania odbywają się przy udziale przedstawiciela HR oraz bezpośredniego przełożonego z działu, do którego prowadzona jest rekrutacja.

  W każdym procesie rekrutacyjnym dbamy o to, abyś po spotkaniu otrzymał informację zwrotną, bez względu na wynik rozmowy. Jeśli będzie to wynik pozytywny przedstawimy Ci ofertę i zaprosimy do naszego zespołu 😊